Mamy dla Państwa nowoczesny pomysł na reklamę, a jednocześnie wzrost skutecznej komunikacji z Waszymi Klientami. To produkt, który utrwali w oczach Waszych Klientów świadomość o Waszym istnieniu na rynku, a niektórych o tym fakcie poinformuje.

Maty logo i wykładziny z nadrukiem są takim właśnie produktem!

Występują w bogatej kolorystyce, co zapewnia efektowny wizerunek umieszczonemu na nich logo, grafiki czy sloganu reklamowego Waszej firmy. To z kolei wpłynie korzystnie na przyciągnięcie uwagi Waszego potencjalnego Klienta i zbudowanie w jego oczach trwałego wizerunku firmy i marki, czego z kolei konsekwencją będzie chęć zapoznania się z Waszymi produktami i ofertą.

Nasze produkty oprócz efektu wizualnego charakteryzują się także wysoką jakością użytkowania. Wyprodukowane z włókien poliamidowych i wysokiej jakości gumy naturalnej zapewniają, jakże istotne dla tych produktów, właściwości antypoślizgowe. Odznaczają się także elastycznością i trwale przylegają do podłoża. Dlatego też najlepiej sprawdzają się w wejściu głównym, holach, recepcjach, salach konferencyjnych.

Bardzo skutecznie też spełniają swoją rolę na rynku medycznym. Oprócz tego, iż służą jako narzędzie reklamowe to przede wszystkim pełnią funkcję ochronną przed zanieczyszczeniami i brudem wnoszonym pod obuwiem.

Nasze maty charakteryzują się wysoką chłonnością wody nawet do 6l/m2, a także dużą absorbcją brudu aż do 4kg/m2. Zastosowanie ich ułatwia sprzątanie i zdecydowanie zaoszczędza czas przeznaczony na to sprzątanie.

Do wyprodukowania tych produktów – mat i wykładzin – stosujemy unikatową metodę chromojet wykorzystując najwyższej klasy szwajcarskie barwniki. Gwarantuje to trwałość nadruku i wysoką jakość produktu, co jest dla nas priorytetowe.

Współpraca z Klientem

 1. Indywidualne uzgodnienia z Klientami dotyczące projektu, rozmiaru produktu i szczegółów serwisu

 2. Produkcja i pierwsza dostawa do Klienta

 3. Najczęściej cotygodniowa wymiana mat

 4. Czyszczenia, pranie i konserwacja wynajmowanych mat

 5. Sprawdzanie jakości świadczonych usług

 6. Serwis uszkodzonych mat – naprawa, wymiana

 7. Piecza doradcy nad dbałością świadczonej usługi

Korzyści dla Klientów

 • gwarancja zabezpieczenia przez zabrudzeniem i zakurzeniem pomieszczeń

 • ochrona i zabezpieczenie kosztownych podłóg

 • oszczędności w sprzątaniu

 • pozytywny wpływ na wizerunek