Stawiamy na jakość – nasz cel główny

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży usług pralniczych zdecydowanie wyróżnia nas na rynku. Świadczymy kompleksowe usługi pralnicze na terenie całej Polski. Nieustannie dbamy również o rozwój działalności stosując coraz lepsze i nowsze technologie oraz wyposażenie naszych pralni. Powoduje to, iż systematycznie zwiększa się efektywność naszych zakładów wraz z wysoką jakością naszych usług.

Istotny i warty podkreślenia jest fakt, iż stosujemy pełną barierę higieniczną wraz z zastosowaniem trójstopniowej śluzy szatniowej. Dzięki takiemu zastosowaniu zakład podzielony jest na strefę czystą i brudną, co jednocześnie eliminuje kontakt bielizny czystej z brudną oraz nie dopuszcza do kontaktu personelu przebywającego w wymienionych strefach.

Nasze zakłady, zdecydowanie wyróżnia to, iż bielizna Klienta prana jest w osobnym cyklu pralniczym i nigdy nie jest mieszana z bielizną drugiego Klienta. Zapewnia to zachowanie pełnej higieny.

W naszych pralniach pracują jedne z najnowocześniejszych urządzeń pralniczych w Polsce. Zaopatrzone w automatyczne systemy dozujące wysokiej jakości środki piorące i co najważniejsze – dezynfekujące. Ich wyposażenie to również urządzenia kontrolujące parametry procesu dezynfekcji i prania.

Kolejnym bardzo istotnym atutem wpływającym na jakość naszych usług jest korzystanie z technologii RFID. Jako pierwsi na rynku jesteśmy jej użytkownikiem.

RFID to system, który znakuje tekstylia Klientów dzięki użyciu specjalnych chipów RFID. Dzięki zastosowaniu w/w chipów możliwa jest bezdotykowa identyfikacja i serwis pranych materiałów. Zaletą zastosowania tego typu rozwiązań są oszczędności czasowe uzyskiwanie w mozolnym procesie liczenia odzieży, pościeli naszych Klientów. Wyspecjalizowana infrastruktura IT umożliwia systemowi odczytywanie takich wartości jak: ilość odzieży, identyfikacja Klienta, zapis historii każdej sztuki tekstyliów. To także wykluczenie kontaktu pracowników z brudną bielizną.

Oprócz kompleksowych usług pralniczych świadczymy także drobne usługi krawieckie, naprawcze oraz usługi transportowe.

Na terenie całej Polski posiadamy kilkanaście zakładów pralniczych, a także jeden zakład na terenie Niemiec. Dobra lokalizacja naszych pralni umożliwia obsługę Klientów sieciowych, ich filii, oddziałów w całym kraju.

Chcemy podkreślić, iż z największą starannością dbamy o środowisko naturalne. Użytkujemy tylko środki i urządzenia przyjazne naszemu środowisku. Działamy tak na każdej płaszczyźnie naszej działalności, od transportu po utylizację odpadów. Dbamy o naszą planetę.